Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Jet Maintenance Solutions"
More about company »

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Vilnius - UAB "Jet Maintenance Solutions"

Darbo pobūdis

  • Sklandaus biuro darbo užtikrinimas (kanceliarinių prekių užsakymas, svečių priėmimas ir kt.);
  • Telefono skambučių, informacijos srautų valdymas ir paskirstymas;
  • Įmonės dokumentų srautų valdymas: raštų ruošimas, registravimas, sutarčių ir kitų vidinių dokumentų koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office).

Mes jums siūlome

  • Nuoširdžius ir siekiančius vieningų tikslų bendradarbius;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

KlasJet is a European business aviation company, specializing in comprehensive aircraft management solutions, as well as private and corporate charter flights. Operating a fleet of uniquely designed jets based in Vilnius, Lithuania, as well as other airports across Russia, Eastern Europe and the CIS, KlasJet is perfectly positioned to provide business and leisure flight services to customers and partners at any place and time.

Moreover, being part of Avia Solutions Group and offering in-house EASA Part-145 and Part-M capabilities, KlasJet is a trusted partner of aircraft owners worldwide. The company‘s wide network of customers and partners allows aircraft owners to enhance the efficiency of their fleet as well as to significantly reduce costs related to aircraft maintenance and operations.

The company‘s team of management, pilots, cabin crew and other professionals fluently speak both English and Russian thus ensuring flawless communication and full understanding of customers‘ needs.
Informacija apie UAB "Jet Maintenance Solutions"
1743 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% higher than LT average)
111
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Šaluga