Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Shipping Centre“
More about company »

Administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „Baltic Shipping Centre“

Darbo pobūdis

  • siunčiamos ir gaunamos korespondencijos paskirstymas, biuro skambučių administravimas,biuro priežiūra;
  • Informacijos vidinėje įmonės informacinėje sistemoje administravimas;
  • įsakymų (personalo, veiklos, komandiruočių) rengimas
  • Kai kurių bendrovės pirkimų (kanceliarinės prekės, darbo rūbai ir t.t.) organizavimas
  • Sklandžios įmonės vidinės komunikacijos užtikrinimas.
  • Pagalba įmonės vadovui ir kolegoms.

Reikalavimai

  • turi aukštąjį išsilavinimą,
  • turi administracinio darbo patirties,
  • išmanai dokumentų valdymą,
  • gerai moki anglų kalbą ir žinai rusų kalbos pagrindus,
  • turi puikius komunikacinius įgūdžius,
  • esi organizuotas (-a), savarankiškas (-a), kūrybiškas (-a),
  • gebi savarankiškai priimti sprendimus.

Privalumai:
Mokėjimas dirbti apskaitos programa RIVILĖ

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą patikimoje ir stabilioje transporto kompanijoje,
  • dideles saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes,
  • prisidėti prie organizacijos vystymo ir savo idėjų įgyvendinimo

Logistikos paslaugas teikianti kompanija, sėkmingai vykdanti savo veiklą Lietuvoje nuo 2004 metų.
Mūsų įmonės tikslas suteikti kokybišką paslaugą, orientuotą į kiekvieno kliento poreikius. Mes visada laukiame aktyvių darbščių ir motyvuotų darbuotojų.
Daugiau informacijos apie įmonę rasite adresu
Informacija apie UAB „Baltic Shipping Centre“
1935 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1405 €
25% uždirba 1405-1696 €
25% uždirba 1696-2338 €
25% uždirba nuo 2338 €
Vadovas: Egidijus Petrėnas