UAB „Kakava LT“

Administratorė (-ius)

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kakava LT“

Darbo pobūdis

  • Bendradarbiavimas su pirkėjais, iškilusių klausimų sprendimas;
  • Pirkėjų aptarnavimas žodžiu ir raštu;
  • Visapusiška biuro priežiūra bei pagalba komandai;
  • Skambučių priėmimas, jų administravimas;
  • Darbas su elektroninės komercijos sistema.

Reikalavimai darbuotojui

  • Kūrybiškumas ir pozityvumas;
  • Stiprūs organizaciniai, laiko valdymo ir problemų sprendimo gebėjimai;
  • Puikūs lietuvių kalbos rašybos ir teksto redagavimo įgūdžiai;
  • Aukštasis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą ir dinamišką darbą ypatingai įdomiame projekte;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką, bendrų tikslų siekiantį kolektyvą, puikią atmosferą;
  • Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Kakava – nauja bilietų į renginius pardavimo ir platinimo platforma Lietuvoje. Pramogos, įspūdžiai ir emocijos kiekvienam pagal skonį. Draugiškos ir lanksčios sąlygos norintiems kartu augti, platinant organizuojamų kultūros ar sporto renginių bilietus kakavos puslapyje! Susitikime prie kakavos puodelio!
informacija apie UAB „Kakava LT“
3127 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.