Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Skaitmeninės šypsenos“
More about company »

Administratorė (-ius)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Skaitmeninės šypsenos“

Darbo pobūdis

  • Malonus ir rūpestingas bendravimas su esamais ir potencialiais klientais - telefonu, socialiniuose tinkluose, el. paštu ir kt.;
  • Atidus klientų vizitų registravimas, koordinavimas;
  • Kolegų laiko planavimas ir paruošimas darbo dienai;
  • Teigiamos emocijos ir tvarkos klinikoje palaikymas;
  • Vadovo laiko kordinavimas ir atsakingas įsakymų vykdymas;
  • Saskaitų faktūrų ir mokėjimo dokumentų tvarkymas;

Reikalavimai

  • Patirtis aptarnavimo srityje (odontologijos srityje būtų privalumas);
  • Klientų pasitikimas drąsiai ir su šypsena;
  • Energingas bendravimas, gebėjimas užkalbinti ir palaikyti pokalbį;
  • Gebėjimas numatyti veiksmus į priekį, planuoti laiką ir savarankiškai bei atsakingai atlikti pavestas užduotis;
  • Rašymas ir šnekėjimas anglų kalba;
  • Norvegų, rusų kalba ( privalumas );
  • Socialinių tinklų išmanymas ( privalumas );
  • Noras tobulinti savo darbo vietą ir auginti komandą;
  • Galimybė, esant poreikiui, dirbti savaitgalį;
  • Kreiptis tik peržiūrėjus mūsų FB puslapį "Skaitmeninės šypsenos"

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą;
  • Priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Vieningą motyvuotą komandą;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Galimybę mokytis marketingo paslapčių;
  • Galimybę stebėti ir mokytis iš odontologų specialistų praktikos;
  • Galimybę padėti žmonėms turėti kokybišką ir gražią šypseną.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Skaitmeninessypsenos.lt ir FB Skaitmeninės šypsenos - kitokia odontologijos klinika kartu su dantų technikų laboratorija. Gaminame dantis per valandą, galime pamatuoti būsimą šypseną ir implantuojame be pjūvio. Naujausios odontologijos technologijos vienoje vietoje. Esame jauna komanda, susibūrusi iš savo darbą mylinčių, unikalių specialistų.
Jeigu žodis "atsakomybė" tave apibūdina geriausiai - laukiame CV.
Informacija apie MB „Skaitmeninės šypsenos“
897 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Kristijonas Galvanauskas