Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Skaitmeninės šypsenos"
More about company »

Administratorė (-ius)

500–800 Eur
Vilnius - MB "Skaitmeninės šypsenos"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Vizitų registravimas, administravimas;
  • Medžiagų užsakymas
  • Komandos laiko planavimas
  • Tvarkos biure palaikymas

Reikalavimai

  • Patirtis aptarnavimo srityje (odontologijos srityje būtų privalumas).
  • Klientų pasitikimas drąsiai ir su šypsena
  • Energingas bendravimas
  • Rašymas ir šnekėjimas anglų kalba
  • Norvegų kalba ( privalumas )
  • Socialinių tinklų išmanymas ( privalumas )
  • Noras tobulinti savo darbo vietą ir auginti komandą
  • Kreiptis tik peržiūrėjus mūsų FB puslapį "Skaitmeninės šypsenos"

Mes jums siūlome

  • Bazinį atlyginimą, nesiblaškymui
  • Papildomą atlyginimą nuo pasiektų rezultatų kas mėnesį
  • Vieningą motyvuotą komandą
  • Visas reikalingas darbo priemones
  • Dinamišką darbą, nuo kavos padarymo iki procesų valdymo.

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Skaitmeninessypsenos.lt ir FB Skaitmeninės šypsenos - kitokia odontologijos klinika kartu su dantų technikų laboratorija. Gaminame dantis per valandą, galime duoti pasimatuoti šypseną ir implantuojame be pjūvio. Visos naujausios odontologijos technologijos vienoje vietoje. Esame jauna komanda, susibūrusi iš savo darbą mylinčių žmonių.