Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Vilnius - UAB „Simplika“

Šios pareigos apima:

atvykstančių pasitikimą, dokumentų valdymą, BMI ūkio koordinavimą, papildomų užduočių vykdymą. Turėsi galimybę prisidėti prie įvairių projektų.

Jeigu Tu:

  • Gerai jautiesi multikultūrinėje aplinkoje;
  • Gerai bendrauji ir rašai anglų kalba;
  • Pasižymi atidumu bei kruopštumu;
  • Turi administracinės patirties (privalumas).

Tuomet prisijunk prie mūsų!

Mes galime pasiūlyti:

  • Darbą akademinėje aplinkoje;
  • Dinamišką darbą + multikultūrinę atmosferą;
  • Galimybę tobulėti.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )
UAB „Simplika“

UAB „Simplika“

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - BMI (Baltic Management Institute) – vienintelė Lietuvoje verslo vadybos mokykla, rengianti mokymo programas anglų kalba verslo vadovams pagal aukščiausius tarptautinius standartus. Tai penkių Europos verslo mokyklų konsorciumas, kurį sudaro ekonomikos, vadybos ir verslo mokyklos iš Prancūzijos, Danijos, Belgijos, Norvegijos ir Lietuvos (Vytauto Didžiojo universitetas). Verslo vadybos magistro diplomą kartu išduoda visos šios penkios partnerės verslo mokyklos.
Institute mokosi studentai iš 32 pasaulio šalių; 90 % - užimantys vadovų pareigas; 30 % - studentų yra verslininkai.

Similar job ads: