Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transtira“
More about company »

Administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „Transtira“

Darbo pobūdis

Skambučių administravimas ir koordinavimas;
Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis bei kitomis reikalingomis priemonėmis;
Pirminės informacijos teikimas įmonės klientams;
Įmonės svečių priėmimas;
Įmonės švenčių organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis arba jam prilyginamas išsilavinimas;
Panašaus ar analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
Geri organizaciniai ir darbo laiko planavimo įgūdžiai;
Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
Mandagumas, aukšta vidinė kultūra ir etiketo žinios.

Mes jums siūlome

Įdomų ir aktyvų darbą;
Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Darbą jauname ir dinamiškame kolektyve.

UAB Transtira – viena didžiausių ir labiausiai patyrusių transporto ir logistikos paslaugas teikiančių privataus kapitalo įmonių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1993 metais.
Šiuo metu Vilniuje reikalingas
Informacija apie UAB „Transtira“
1033 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
795
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 525 €
25% uždirba 525-722 €
25% uždirba 722-1290 €
25% uždirba nuo 1290 €
Vadovas: Gintaras Šereiva