Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ZBIGA“
More about company »

Administratorė (-ius)

Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis

Personalo dokumentų administravimas (įdarbinimas, darbo sutarties nutraukimas, darbo sąlygų keitimas, aktų/įsakymų rengimas ir kt.);
Darbo saugos dokumentų kontrolė;
Korespondencijos, raštų rengimas ir administravimas;
Skambučių, el. laiškų, korespondencijos administravimas;
Svečių/lankytojų pasitikimas, priėmimas;
Kiti administraciniai darbai pagal poreikį;
Biuro tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Exel, Outlook);
Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
Administracinio darbo patirtis;
Raštvedybos taisyklių išmanymas;
Komunikabilumas, paslaugumas, kruopštumas;
Savarankiškumas ir atidumas detalėms;
Puikūs organizaciniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Kita informacija:
Darbas Vilniaus raj. Riešėje.
UAB „ZBIGA“

UAB „ZBIGA“

Jau 20 metų Lietuvoje projektuojame, gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus.
Informacija apie UAB „ZBIGA“
1193 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
202
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 957 €
25% uždirba 957-1182 €
25% uždirba 1182-1398 €
25% uždirba nuo 1398 €
Vadovas: Gražina Jodikienė