Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Administratorė (-ius)

Nuo 979 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • Pacientų registravimas ir vizitų kontrolė;
  • Klientų konsultavimas telefonu, elektroninių užklausų atsakymas;
  • Aukšto klientų aptarnavimo standarto išlaikymas;
  • Skalndus klinikos veiklos užtikrinimas bei bendrosios tvarkos priežiūra;
  • Grynųjų pinigų bei banko kortelių operacijos (darbas su kasos aparatu);
  • Iškeltų tikslų siekimas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Administracinio darbo patirtis medicinos, sveikatinimo, grožio salone ar pan., ne mažiau kaip 2 metai;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Patirtis pardavimuose, gebėjimas tinkamai ir patraukliai pristatyti prekę, paslaugą ar procedūrą;
  • Raštvedybos, biuro administravimo, apskaitos pagrindų žinios, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anglų - gerai (žodžiu ir raštu), rusų - privalumas;
  • Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose;
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
  • Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas, reprezentatyvi išvaizda.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką.

Atlyginimas

Nuo 979 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai pagal motyvacinę sistemą
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Daugiau kaip 10 metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €