UAB „Transimeksa“

TARPTAUTINĖS ĮMONIŲ GRUPĖS ADMINISTRATORĖ (-IUS)

720-820 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Transimeksa“

Darbo pobūdis

Ieškome asmenybės, kuri būtų mūsų vizitine kortele - neatsiejama įmonės įvaizdžio formavimo dalimi- įmonės veido ir biuro valdovo, švaros ir tvarkos fėjos!

Tau reikės:

  • Pasitikti ir išlydėti VISUS biuro svečius su ŠYPSENA!
  • Užtikrinti, kad svečiai turėtų ko atsigerti/ paskanauti, kur ir su kuo užsirašyti, o aplinka būtų švari, tvarkinga bei jauki!
  • Užtikrinti, kad kolegos turėtų visas darbo priemones.
  • Bendrauti su įvairiais paslaugų/prekių teikėjais.
  • Sukurti biuro tvarkos taisykles bei savo pavyzdžiu skatinti kolegas jų laikytis.
  • Atidžiai ir kruopščiai dirbti su sąskaitomis bei kitais dokumentais.
  • Padėti vadovui ir kitiems kolegoms įvairiais administraciniais, organizaciniais ir ūkio klausimais.
  • Norėti padėti ir tai daryti su ŠYPSENA! :)

Reikalavimai darbuotojui

Mes nereikalaujame, o laukiame tokios asmenybės, jei Tu:

  • turi darbo patirties biure/klientų aptarnavime/administravime;
  • esi visada teigiamai nusiteikusi (-ęs);
  • svarbiausios Tavo savybės yra komunikabilumas, tolerancija, kruopštumas, gebėjimas valdyti savo emocijas probleminėse situacijose ir operatyvus jų sprendimas.
  • puikiai kalbi ir rašai LIETUVIŲ, ANGLŲ bei RUSŲ kalbomis;
  • dievini tvarką ir švarą bei skatini kitus jos laikytis;
  • netikėtai prireikus "kažko" čia ir dabar - turėti planą B;
  • nori padėti visiems ir visada.

Mes Tau siūlome:

  • Galimybę įgyti patirties tarptautinėje transporto paslaugų įmonėje.
  • Galimybę matyti savo idėjų bei projektų praktinį įgyvendinimą.
  • Dirbti dinamiškoje ir kūrybiškoje aplinkoje, ugdant profesinius įgūdžius.

Atlyginimas

720-820 €/mėn. į rankas

TRANSIMEKSA - viena didžiausių Lietuvos transporto įmonių. Logistikos paslaugų srityje dirbame daugiau nei 29 metus! Organizacijoje dirba apie 1500 darbuotojų. Kiekvienas įmonėje kuriame savo sėkmės istorijas ir kaupiame patirtį. Nors mūsų asmeniniai pomėgiai ir įgūdžiai yra skirtingi, esame atviri skirtingų šalių kultūroms. Individualiai, bet tuo pačiu išvien, kaip komanda, prisidedame kurdami TRANSIMEKSA bendruomenę. Geranoriškai dalijamės savo patirtimis, idėjomis, įkvepiančiomis istorijomis, meistriškais pasiekimais. Bendrai švenčiame asmenines ir komandines pergales. Kasdien tobulėjame ir augame, todėl nuolat ieškome profesionalių darbuotojų.

Nori tapti mūsų komandos nariu? Tau tinkamus darbo skelbimus rasi čia: