Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dielektrik“
More about company »

Administratorė /-ius

700-800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Dielektrik“

Darbo pobūdis

Siuntų ir korespondencijos priėmimas, siuntimas, registravimas.
Įrenginių remontui priėmimas, registravimas, bendravimas su klientais.
Interesantų, klientų ir svečių priėmimas.
Pagalba įmonės vadovui ir jo pavestų užduočių vykdymas.
Kita visapusė pagalba vadovams bei kolegoms.
Skambučių priėmimas ir nukreipimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Geri darbo MS Office įgūdžiai;
Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, komunikabilumas, aktyvumas.
Rusų, anglų kalbų žinojimas (žodžiu ir raštu).

Atlyginimas

700-800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Dielektrik UAB dirba specializuotos elektronikos projektavimo ir pardavimo srityje nuo 2008 metų.

Mūsų pagrindinė veikla:
Elektronikos projektavimas ir gamyba;
Programinės įrangos kūrimas;
Prekyba automobilių autodiagnostine įranga;
Automobilių diagnostikos prietaisų naudojimo apmokymai;
Elektroninių sistemų bei automobilių valdymo blokų remontas
Informacija apie UAB „Dielektrik“
1516 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 807 €
25% uždirba 807-1361 €
25% uždirba 1361-1912 €
25% uždirba nuo 1912 €
Vadovas: Aleksej Navoičik