Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dizaino kryptis“

Front-end developer

Vilnius - UAB „Dizaino kryptis“

Darbo pobūdis

Ambicingus IT ir web projektus įgyvendinanti bendrovė ieško atsakingo ir norinčio tobulėti žmogaus, siekiančio įgyti tarptautininiu mastu pripažystamą IT projektų vadovo ir neeilinės patirties.

Dirbtum profesionalų komandoje bei vadovautum tokių IT projektų kūrimui, kaip:
  • interaktyvios aplikacijos;
  • portalai;
  • klientų savitarnos sistemos;
  • el. komercijos sistemos;
  • veiklos procesų automatizavimo sistemos;
  • mobiliosios aplikacijos ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

  • Git
  • geras HTML5 + CSS3 išmanymas
  • geros Javascript/jQuery žinios
  • Scss, Boostrap žinios
  • naudotojo sąsajos karkasų išmanymas (frontend frameworks: React, Vue, Angular);
  • naudotojo sąsajos programavimo įrankių naudojimas (webpack, npm, gulp)
  • žiniatinklio paslaugų (WEB services) programavimo patirtis (SOAP, REST);

Privalumai:

  • PHP 7.x (Symfony, Doctrine ORM)
  • Native javascript
  • 2+ metų darbo patirties su Vue
  • Docker

  • mokymus ir kvalifikacijos kėlimą (Tarptautiniu mąstu pripažįstamą web programuotojo (CIW) atestaciją);
  • kompetenciją atitinkantį atlyginimą, visas socialines garantijas;
  • išskirtinį portfolio;
  • priedus nuo sėkmingai įgyvendintų projektų;
  • dinamišką ir lanksčią darbo aplinką.

„Kryptis“ – 20 m. patirtį turinti, skaitmeninės rinkodaros ir IT paslaugas teikianti bendrovė. Dirbame su didžiausiomis viešojo sektoriaus įstaigomis, žinomiausiais prekių ženklais bei tarptautinėmis organizacijomis. Kuriame portalus ir mobiliąsias programėles, informacines sistemas, realizuojame jų tarpusavio integracijas, Projektų įgyvendinimas yra paremtas tarptautinėmis praktikomis ir standartais (PMP, ITIL, ISO, CUA, AGILE ir kt.) ypatingai didelį dėmesį skiriant technologinėms inovacijoms ir sistemų naudojimo ergonomikai.

Daugiau sužinosite
informacija apie UAB „Dizaino kryptis“
2830 €
Vid. atlyginimas bruto
(86% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.