UAB „Kalvasta“

Ofiso administratorė (-ius)

1400-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Kalvasta“

Mes siūlome:

  • Nemokamus pietus kiekvieną dieną kartu su kolegomis;
  • Draugišką, profesionalią komandą, pasiruošusią pagelbėti esant reikalui;
  • Pilną įvedimą į darbo aplinką bei užduotis;
  • Kompetencijos augimą ir mokymus (seminarai, konferencijos ir pan.);
  • Sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio);
  • Smagius įmonės renginius – gimtadienio šventes, komandinius renginius;
  • Atvirą naujoms idėjoms darbo aplinką.

Darbo pobūdis:

  • Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos tvarkymas;
  • Kanceliarinių prekių užsakymas, pirkimas, koordinavimas;
  • Įvairios informacijos paieška bei sisteminimas;
  • Įsakymų, įgaliojimų ruošimas;
  • Administracinio bei organizacinio pobūdžio pagalba įmonės darbuotojams;
  • Biuro kultūros formavimas;
  • Ženkli pagalba organizuojam įvairius įmonės renginius.

Reikalavimai:

  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Puikūs komunikavimo bei organizavimo įgūdžiai;
  • Sklandus bendravimas lietuvių kalba ir geras usų kalbos mokėjimas (anglų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Pozityvumas, energingumas, noras ir gebėjimas inicijuoti ir įgyvendinti pokyčius.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1400-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties ir kompetencijų.

„Kalvasta” – stabiliai auganti vidutinio dydžio statybos kompanija. Mes statome industrinės, komercinės paskirties objektus Lietuvos ir užsienio investuotojams, ir įgyvendiname infrastruktūros projektus. Mes taip pat plėtojame medinės statybos verslą ir gaminame metalo gaminius pramoninei statybai ir Švedijos kalnakasybos pramonei. Mes veikiame Lietuvos, Latvijos ir Švedijos rinkose.
informacija apie UAB „Kalvasta“
2556 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1696 €
25% uždirba 1696-2148 €
25% uždirba 2148-2823 €
25% uždirba nuo 2823 €