Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Administratorė (-ius)

Nuo 1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija

Darbo pobūdis

  • Organizacijos vidinių ir išorinių informacijos srautų koordinavimas, organizacijos dokumentų tvarkymas;
  • Globos dokumentų administravimas;
  • Tarpininkavimas keičiantis informacija su tarptautinės SOS vaikų kaimų organizacijos atstovais;
  • Kanceliarinių prekių užsakymas, pirkimas, koordinavimas;
  • Biuro priežiūra bei administravimas;
  • Kitų tiesioginio vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas administravimo, vadybos ar panašioje srityje, gali būti paskutinio kurso studentas;
  • Bent 1 metų patirtis dokumentų valdymo ir administravimo srityje;
  • Dokumentų rengimo ir raštvedybos žinios;
  • Elektroninių dokumentų valdymo žinios;
  • Sklandi lietuvių k. (raštu ir žodžiu), geras anglų k. mokėjimas (žodžiu ir raštu), geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Kruopštumas, atsakingumas bei atidumas detalėms;
  • Iniciatyvumas, orientacija į kokybišką rezultatą.

Mes jums siūlome

  • Įgyti patirties ir dalintis turimomis žiniomis;
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką;
  • Pilną įvedimą darbo pradžioje, nuolatinį palaikymą ir atsakymus į klausimus darbo eigoje;
  • Vidinius ir išorinius mokymus.

Atlyginimas

Nuo 1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija per savo viešąsias įstaigas bei padalinius teikia socialines ir psichologines paslaugas vaikams, jaunuoliams ir suaugusiesiems. Mūsų tikslas – užtikrinti kiekvieno vaiko teisę augti biologinėje šeimoje, tėvus įgalinti tinkamai rūpintis vaikais, o vaikams, netekusiems tėvų globos, suteikti globą šeimai artimoje aplinkoje ir padėti užaugti visaverčiais visuomenės nariais. Plačiau apie SOS vaikų kaimus skaitykite
informacija apie LPF SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija
1471 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 774 €
25% uždirba 774-1403 €
25% uždirba 1403-1802 €
25% uždirba nuo 1802 €