Įmonių grupė „Penki kontinentai“

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

1800-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Įmonių grupė „Penki kontinentai“

Darbo pobūdis

  • biuro veiklos organizavimas ir tvarkos užtikrinimas;
  • gaunamų užklausų ir telefoninių skambučių srautų valdymas;
  • įmonės dokumentacijos ir korespondencijos valdymas;
  • bendrovės raštų rengimas;
  • pagalba kolegoms ruošiant dokumentaciją;
  • vidinių susirinkimų organizavimas;
  • bendravimas su interesantais, svečių priėmimas;
  • pagalba organizuojant oficialius susitikimus ir renginius;
  • biuro prekių tiekimo priežiūra;
  • komandiruočių organizavimas;
  • kitos administracinės ir organizacinės užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • privalomas raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • geri darbo kompiuterių įgūdžiai;
  • puikiai mokėti lietuvių ir rusų kalbas (raštu ir žodžiu); geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu); Rusų kalba teks kasdien bendrauti su dukterinių bendrovių darbuotojais ir klientais ( Sakartvelas(Gruzija,) Azerbaidžanas, Kirgiztanas, Kazachstanas, Uzbekistanas)
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, lankstumas;
  • organizaciniai gebėjimai, greita orientacija;
  • ne mažesnė kaip vienerių metų administracinio darbo patirtis.

  • Jūsų lūkesčius atitinkančias finansines sąlygas, papildomas paskatas ir galimybes kvalifikacijai kelti darbdavio lėšomis (mokymai, komandiruotės ir kt.);
  • darbą moderniame, strategiškai patogioje vietoje esančiame biure;
  • galimybę naudotis papildomomis biure įrengtomis sporto, pramogų ir poilsio zonomis;
  • įmonei priklausančios kavinės paslaugas su specialia nuolaida darbuotojams;
  • galimybę skaityti įmonėje įrengtos bibliotekos leidinius, atnaujinamus pagal darbuotojų poreikius;
  • specialias partnerių nuolaidas;
  • darbą draugiškai, pozityviai nusiteikusiame kolektyve;
  • tradicines įmonės darbuotojams organizuojamas šventes, išvykas ir pan.

Darbo vieta - Vilnius, Kareivių g. 2

Pokalbio pakviesime kandidatus, kurie atitinka skelbime išvardytus reikalavimus.
Garantuojame Jūsų konfidencialumą.

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį.

UAB "Penkių kontinentų bankinės technologijos" (BS/2), priklausanti įmonių grupei „Penki kontinentai“, jau daugiau nei 20 metų dirba bankinių technologijų rinkoje. Bendrovės specializacija – užsakomosios verslo procesų paslaugos ir programinės įrangos kūrimas, sisteminės integracijos ir techninės priežiūros paslaugos. Įmonės sprendimai ir paslaugos prieinami pasaulinėje rinkoje, o produktai platinami 80 šalių.