Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Majų odontologijos klinika“

Administratorė (-ius)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Majų odontologijos klinika“

Darbo pobūdis

  • Pacientų registravimas ir konsultavimas;
  • Reklaminio turinio derinimas su marketingo įmone;
  • Medicininių medžiagų ir kitos produkcijos užsakymas;
  • Piniginių operacijų atlikimas, sąskaitų išrašymas;
  • Rūpinimasis bendra tvarka klinikoje.

Reikalavimai

  • Darbštumas;
  • Atsakingumas;
  • Kruopštumas;
  • Lietuvių, anglų, rusų (privalumas) kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Siūlome geras darbo sąlygas, draugišką kolektyvą bei darbą ne tik su pacientais ir gydytojais, bet ir su marketingo specialistais, viešinant įmonės veiklą socialiniuose tinkluose.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Esame jauna, tačiau perspektyvi odontologijos klinika, kuri yra subūrusi visų sričių specialistus.