Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Naujoji šiluma“

Administratorė (-ius)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Naujoji šiluma“

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos organizavimas ir priežiūra;
  • Dokumentacijos rengimas, tvarkymas, sisteminimas, paskirstymas;
  • Įmonės internetinės svetainės administravimas;
  • Rinkos analizė, klientų paieška;
  • Skambučių srautų valdymas;
  • Vertimai (iš / į anglų k.)
  • Pagalba vadovui ir kitiems darbuotojams;
  • Svečių priėmimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas/ė);
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios (privalumas);
  • Techninis išsilavinimas (privalumas);
  • Patirtis rinkodaros srityje (privalumas).

Mes jums siūlome

Draugišką ir aktyvų kolektyvą, geras darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB "Naujoji šiluma", Lietuvos įmonė, kuri teikia technines-finansines paslaugas šilumos ir elektros energijos gamybos, perdavimo ir vartojimo efektyvumo didinimo srityje: nuo ekonomiškiausio ir techniškai pagrįsto sprendimo iki visiško projekto įgyvendinimo ir finansavimo.
informacija apie UAB „Naujoji šiluma“
2090 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.