Gi Group Lietuva

ADMINISTRATORĖ (-IUS)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Gi Group Lietuva

Pasiūlymas Jums

Kviečiame ilgalaikei karjerai sėkmingoje tarptautinėje kompanijoje. Užtikrinsime profesionalius apmokymus, naujausias IT technologijas darbe ir galimybę tobulintis – turime vidinę mokymų platformą, kurioje yra daugiau nei 1400 video kursų ir webinarų įrašų įdarbinimo, pardavimų, rinkodaros, finansų ir kt. temomis. Turėsite šiuolaikiškas darbo priemones, patogias darbo sąlygas, savarankiškų sprendimų galimybę. Žadame komandos palaikymą ir pagalbą, įdomius projektus, vertingas pažintis ir sąžiningą atlygį.
Mes kuriame aplinką, kurioje galime laisvai dalintis savo pastebėjimais, siūlyti naujas idėjas kompanijos paslaugų ar procesų tobulinimui, išlaikome pusiausvyrą tarp darbo ir laisvalaikio.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe pasirūpinsite viskuo, ko reikia patogiam kolegų darbui biure, administruosite dokumentaciją, naudositės el. dokumentų valdymo sistema, archyvuosite dokumentus, pagelbėsite projektų vadovams administruoti personalo dokumentaciją, ruošti dokumentus viešiesiems pirkimams, pasirūpinsite BDAR priežiūra (apmokysime). Tikimės, kad puoselėsite kolektyvo tradicijas ir kolegų iš skirtingų biurų bendradarbiavimu – nepamiršite gimtadienių, organizuosite šventes ir pan.
Išsamiau - susitikimo metu.
Esame įsitikinę, jog vienintelis tinkamas kelias mūsų darbuotojams realizuoti savo tikslus – darbą atlikti su ypatingu dėmesiu ir rūpesčiu. Darbas turi būti atliekamas puikiai ne tik dėl savęs, bet ir dėl tų, kuriems jis yra skirtas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą, panašaus darbo patirties, dirbate kruopščiai ir atsakingai, bendraujate profesionaliai, gerbiate žmones, esate pozityvus, empatiškas žmogus, gebantis planuoti savo veiklą ir kantriai siekiantis rezultato, puikiai kalbate ir rašote lietuviškai bei galite bendrauti anglų kalba, dirbate kompiuteriu, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Prisijunkite prie tarptautinės komandos jau dabar – siųskite savo gyvenimo aprašymą. Susipažinkime!

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
priklausomai nuo Jūsų kompetencijos

Gi Group Lietuva

UAB „Gi Group Lithuania“ – jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikianti Lietuvoje Gi Group - tarptautinės personalo atrankos ir įdarbinimo įmonės - dalis. Gi Group - viena didžiausių pasaulyje įdarbinimo įmonių (Staffing Industry Analysts vertinimu), vykdanti veiklą daugiau nei 58 šalyse keturiuose žemynuose. Nuo 2010 metų Gi Group yra pasaulinio masto WEC (World Employment Confederation) narė. 2017 m. bendradarbiavome su daugiau nei 20,000 kompanijų, o mūsų apyvarta viršijo 2 milijardus eurų.
Savo klientams teikiame darbuotojų nuomos, darbuotojų atrankos paslaugas, vykdome darbo santykių dokumentų ir darbo užmokesčio administravimą, konsultuojame žmogiškųjų išteklių klausimais.
Gi Group – tarptautinis partneris darbo pasaulyje. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje lt.gigroup.com/

Į komandą kviečiame profesionalą šioms pareigoms:
See all ads of this company (32)

You also might be interested in: