Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Gym Plius“

Administratorė (-ius)

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Gym Plius“

Darbo pobūdis

+ Tavo darbo vieta - sporto klube, kur pasitiksi klientus bei bendrausi su jais įvairiais klausimais (naujų narysčių įsigijimas, akcijos, narystės nutraukimas, sąskaitų apmokėjimas, narystės stabdymas, narystės perkėlimas į kitą padalinį ir pan.);
+ Bendravimas telefonu, el. paštu, online chat;
+ Atsakomybė už sporto klube esančią tvarkos kontrolę, sąskaitų faktūrų išrašymą, parduodamų prekių likučių priežiūrą ir užsakymą, padalinio darbuotojų sveikatos dokumentų priežiūrą ir pan.

Reikalavimai

Lauksim Tavo CV, jeigu:
+ Bendravimas su klientais yra Tavo pašaukimas, o gal būt planuoji savo karjeros startą ir nori save išbandyti įvairiose srityse: dokumentų administravime, klientų aptarnavime, bendravime su tiekėjais, dirbant su verslo valdymo programa ir pan;
+ Esi komunikabili asmenybė ir tau patinka bendrauti su žmonėmis;
+ Sieki įgauti naujų įgūdžių ir praplėsti jau turimas;
+ Aglų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

+ Augimas yra mūsų kompanijos nuolatinė būsena, todėl Tau taip pat galime garantuoti karjeros augimą: nebūtinai turi turėti patirties - čia galėsi jos įgyti bei išmokti priimti savarankiškus sprendimus;
+ Kasdien auginsi savo žinias verslo vystymo ir valdymo srityje, kurių mokysies iš savo tiesioginės vadovės, puikiai išmanančios verslo procesus bei įmonės specifiką;
+ Jeigu Tavo būdui yra inicijuoti ir siūlyti naujus sprendimus – šioje organizacijoje būsi išgirstas (-a). Tai Tau padės sustiprinti klientų aptarnavimo kompetenciją;
+ Gausi nemokamą “Būk sveikas ir stiprus” narystę – sportą bet kuriame Gym+ klube.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2015 metų veiklą vykdantį Gym+ sporto klubų tinklą šiuo metu sudaro jau 11 erdvių vienas už kitą geresnių sporto klubų, kurie įsikūrę Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje.Tai sparčiai auganti įmonė, ateinančiais metais planuojanti tapti didžiausiu sporto klubų tinklu Lietuvoje.

Būti Gym+ komandos dalimi – tai reiškia sparčiai augti ir kurti sporto bendruomenę kartu! Šiuo metu ieškome komandos nario klientų aptarnavimo srityje. Prisijunk prie mūsų komandos jau šiandien ir tapk – administratore (-iumi).
informacija apie UAB „Gym Plius“
1216 €
Vid. atlyginimas bruto
65
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 824 €
25% uždirba 824-952 €
25% uždirba 952-1330 €
25% uždirba nuo 1330 €