Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Administratorė (-ius)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Lazerių estetikos klinika, UAB

Darbo pobūdis

Registruoti klientus procedūroms bendraujant telefonu, socialiniais tinklais ir gyvai atvykus į procedūras. Klientų pasitikimas, betarpiškas bendravimas su specialistais ir vadovais. Administracinių užduočių vykdymas. Darbo grafikas: slenkantis grafikas 5 dienas 40 val. per savaitę, kas antrą savaitgalį reikia dirbti. Klinikos darbo laikas darbo dienomis 8-20 val., šeštadieniais 9-18 val., sekmadieniais 9-14 val.

Reikalavimai

Punktualumas, kruopštumas, atidumas, gebėjimas dalykiškai bendrauti, žingeidumas. Idealūs lietuvių k. rašymo ir bendravimo įgūdžiai. Atsakingas požiūris į darbą, reprezentatyvi išvaizda. Privalomas motyvacinis laiškas.

Mes jums siūlome

Nuolatinį tobulėjimą, draugišką atmosferą darbe, 8 darbo val. grafiką, stabilumą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Lazerių estetikos klinika, UAB

Esame įsikūrę naujai įrengtose patalpose Čiurlionio g. 3, Vilniuje. Esame inovatyvi estetinės medicinos klinika, kuri specializuojasi lazerinėje medicinoje.