IĮ „Periodont“

Administratorė (-ius)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - IĮ „Periodont“

Darbo pobūdis

  • Pacientų registravimas ir vizitų kontrolė;
  • Pacientų konsultavimas telefonu, elektroninių užklausų atsakymas;
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su klinikos personalu sprendžiant darbines situacijas;
  • Sklandus klinikos veiklos užtikrinimas bei bendrosios tvarkos priežiūra;
  • Grynųjų pinigų bei banko kortelių operacijos (darbas su kasos aparatu);
  • Darbas su partnerių sveikatos draudimo sistemomis;
  • Klinikos skolų administravimas;
  • Kiti administraciniai darbai.
  • Darbas slenkančiu grafiku.

Reikalavimai darbuotojui

  • Administracinio darbo patirtis medicinos įstaigoje - privalumas;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Apskaitos pagrindų žinios, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anglų - gerai (žodžiu ir raštu), rusų - privalumas;
  • Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose;
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
  • Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas;

Mes JUMS siūlome darbą Vilniaus miesto centre esančioje klinikoje;
Jei mėgsti iššūkius, bendrauti su žmonėmis, esi kolektyvo siela - mes TAVĘS ieškome! Pažadame gerą nuotaiką, jaukią aplinką, lankstų grafiką. Perskaitei ir atpažinai save? Laukiame Tavo gyvenimo aprašymo.
Slenkantis darbo grafikas –kas antrą darbo dieną.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
Siūlome darbo administratoriui/ei Vilniuje

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

Odontologijos klinikoje teikiamos, atitinkančios Europos Sąjungos reikalavimus, aukštos kokybės odontologinio gydymo ir burnos ligų profilaktikos paslaugos vaikams bei suaugusiems.

Klinikoje dirba 15 gydytojų odontologų, gydytojai specialistai: gydytojas periodontologas, gydytojas ortodontas,gydytojas endodontologas, gydytojas ortopedas, burnos chirurgas, veido žandikaulių chirurgas, burnos higienistas ir gydytojo odontologo padėjėjos.

Mūsų klinikoje nemokamai protezuojami pensijinio amžiaus žmonės, vaikai ir neįgalieji, kai išlaidos kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų pagal Sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką.

Dalinai kompensuojama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšų specialistų: gydytojo periodontologo, gydytojo ortodonto, burnos chirurgo konsultacijos kai pacientas atvyksta su siuntimu (bendros praktikos gydytojo odontologo, šeimos gydytojo ar kitų specialistų).Vilniaus TLK už konsultacijas sumoka 10.70 eurų, pacientas primoka tik tą dalį , kurią sudaro medžiagos, sunaudotos konsultacijos metu.
informacija apie IĮ „Periodont“
1400 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 644 €
25% uždirba 644-1346 €
25% uždirba 1346-1774 €
25% uždirba nuo 1774 €