Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“

Administratorė (-ius)

2475-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „People Link“

IMONĖ SIŪLO :

  • Prižiūrėti įdomų projektą, kuris skatina žmones kurti ir registruoti įgyvendintas idėjas
  • Konkurencingą atlyginimą - 1500-2000 neto atlygį į rankas
  • Galimybę priimti savarankiškus sprendimus, susijusius su projekto plėtra
  • Profesinį augimą įmonės viduje
  • Darbą ofise Vilniaus centre, kurio šeimininkė (-as) būsi Tu
  • Apmokomąjį laikotarpį, pilną įvedimą į darbo poziciją

POZICIJOS UŽDUOTYS IR ATSAKOMYBĖS:

  • Atsakyti į užklausas, paraiškas bei prižiūrėti įmonės el. pašto paskyrą
  • Konsultuoti potencialius klientus projekto klausimais
  • Administruoti įmonės duomenų bazę
  • Interneto svetainės, socialinių tinklų paskyrų administravimas
  • Biuro tvarkos priežiūra

REIKALAVIMAI:

  • 2+ metų patirtis administracinėje/bendravimo su klientais pozicijoje
  • Anglų kalba ir vairuotojo pažymėjimas būtų didelis privalumas

Atlyginimas

2475-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų klientė - įmonė, kuri jau daugiau nei 30 metų užsiima veikla, kuri registruoja ir kaupia įvairius projektus bei įgyvendintas idėjas. Šiuo metu ieškome administratorės (-iaus) Vilniuje, kuri (-is) prisidėtų prie įmonės veiklos ir augimo.