Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AKIŲ LAZERINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS"
More about company »

Administratorė (-us)

Vilnius - UAB "AKIŲ LAZERINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS"

Darbo pobūdis

  • darbas su klientais, registracija ir informacijos teikimas pacientams telefonu bei tiesiogiai;
  • kasos dokumentų pildymas ir priežiūra;
  • einamųjų klinikos darbų administravimas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas maloniai bendrauti su pacientais;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office programos);
  • Kruopštumas, punktualumas, atsakingumas;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Administratorės (-aus) darbą privačioje medicinos įstaigoje Vilniuje pilnu etatu ir tik darbo dienomis.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Akių lazerinės chirurgijos centras" - pirmoji privati akių klinika Lietuvoje, per 19 veiklos metų sukaupusi vertingą chirurginės regėjimo korekcijos patirtį. Kviečiame prie kolektyvo prisijungti naują darbuotoją.
Informacija apie UAB "AKIŲ LAZERINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS"
1115 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 348 €
25% uždirba 348-573 €
25% uždirba 573-1215 €
25% uždirba nuo 1215 €
Vadovas: Algimantas Gutauskas