Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Koriai NT"
More about company »

Administratorė (-ius)

600–1000 Eur
Vilnius - UAB "Koriai NT"

Darbo pobūdis

Korespondencijos tvarkymas;
Informacijos srautų paskirstymas įmonės viduje;
Interesantų, klientų ir svečių priėmimas;
Kitų įmonės dokumentų rengimas, saugojimas, archyvavimas;
Biuro aprūpinimas būtinosiomis priemonėmis;
Kita visapusė pagalba vadovui bei kolegoms.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Lietuvių, anglų kalbų žinios;
Raštvedybos standartų išmanymas;
Geri reprezentaciniai, organizaciniai ir komunikavimo įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Atsakingumas, tvarkingumas, iniciatyvumas, kruopštumas.

Privalumai:

Panašaus darbo patirtis;
Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

Puikią darbo aplinką;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Galimybę realizuoti save;
Darbą draugiškame kolektyve;
Kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį, ir visas reikalingas darbo priemones;
Galimybė kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

600–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Koriai NT" - investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo bendrovė Lietuvoje.