Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Odos namai“
More about company »

Administratorė

Vilnius - UAB „Odos namai“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Estetikos centro veiklos ir bendros tvarkos organizavimas;
Sklandžios įmonės vidinės komunikacijos užtikrinimas;
Deleguojamų užduočių vykdymas;
Telefoninių skambučių, elektroninių laiškų ir žinučių priėmimas;
Su įmonės veikla susijusių paslaugų ir prekių pardavimas;
Bendravimas su klientais ir jų registravimas procedūroms;
Kiti administraciniai darbai.

Reikalavimai

Reikalavimai:

Patirtis kosmetologijos srityje ar tokio tipo studijos būtų prialumas;
Geri organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Taisyklinga lietuvių kalba, geros anglų kalbos žinios, rusų k. mokėjimas – privalumas;

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:

Dirbti inovatyvioje įmonėje, estetiškoje aplinkoje;
Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Estetikos ir grožio centras