Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

ADMINISTRATORĖS (-IAUS)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Biuro veiklos administravimas;
Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos ruošimas bei tvarkymas (raštai, sutartys ir pan.);
Informacijos valdymas ir perdavimas vadovams;
Bendravimas su klientais, svečių priėmimas;
Užduočių delegavimas ir kontrolė;
Pagalba įmonės vadovams ir kitiems biuro darbuotojams.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (verslo vadyba, administravimas ar pan.);
Ne mažesnė nei 2 metų administracinio darbo patirtis didelėje įmonėje (nuo 100 darbuotojų);
Labai gerai mokėti lietuvių, rusų, anglų kalbas (žodžiu ir raštu);
Geros raštvedybos žinios ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Asmeninės savybės: atsakingumas, geri laiko planavimo įgūdžiai, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą darbo užmokestį;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės;
Platų ir įdomų atsakomybių ratą dinamiškoje aplinkoje;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas;
Motyvacinių priemonių paketą;
Draugišką kolektyvą ir pozityvią darbo aplinką.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Kelprojektas"

Pagrindinė „Kelprojektas" būstinė nuo veiklos pradžios yra įsikūrusi Kaune, regioniniai padaliniai veikia Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose. 2015 m. įsteigta dukterinė įmonė Švedijoje ICCON Infrastructure and City Consultants AB.

Šiuo metu „Kelprojektas" yra didžiausia transporto infrastruktūros inžinerijos įmonių grupė Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 1369€
69% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)