Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

ADMINISTRATORĖS (-iaus) (pasaulinio koncerno kompanija)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Biuro veiklos ir tvarkos, bendrųjų personalo reikalų administravimas;
  • Informacijos srautų valdymas;
  • Vidinių ir išorinių dokumentų ruošimas, tvarkymas bei archyvavimas;
  • Pagalba įmonės padalinių vadovams bei darbuotojams;
  • Darbų saugos kontrolė, tarpininkaujant su šias paslaugas teikiančia kompanija;
  • Glaudus bendradarbiavimas su Finansų skyriumi.

Reikalavimai

  • Biuro administravimo patirtis nuo 1 metų;
  • GERAS ANGLŲ šnekamosios mokėjimas. Vartojimas kasdien;
  • Geri Excel praktiniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas ir dėmesingumas reikšmingoms smulkmenoms.

Mes jums siūlome

  • Karjeros augimą kompanijoje;
  • Stabilų fiksuotą atlyginimą, periodiškai didėjantį nuo darbo efektyvumo;
  • Ilgalaikio profesinio užimtumo garantijas ir perspektyvas tarptautinio koncerno kompanijoje.

Konfidencialumas garantuojamas.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - pasauliniam koncernui priklausanti kompanija, sėkmingai veikianti Lietuvoje nuo 1998 metų. Kompanijos veikla – teikti medienos apdorojimui ir baldų gamybai reikalingą įrangą ir priemones bei technologinius sprendimus ir specialistų mokymų metodikas.
2012, 2013, 2014 ir 2015 metais kompanija tapo stipriausia Lietuvoje įmone.

Kompanijai darbui Vilniuje ieškome