ADMINISTRATORIŲ - BARISTŲ

4-6 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Skonio perlai“

Darbo pobūdis

BOBA SPOT - naujas, modernus, draugiškas Bubble Tea-ledų baras ieško jaunų, kūrybiškų, komunikabilių, atsakingų BARISTŲ, PC "OZAS", Vilniuje.

Darbo pobūdis - gaminsime burbulines arbatas, kavas, Freakshak'us, Frapshak'us, improvizuosime gaminant įvairių skonių, spalvų ir derinių kokteilius bei ledų desertus su sproginėjančiais burbuliukais ir kitais skanėstais.

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis bare būtų privalumas.

Siūlome dirbti pilnu etatu nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8-17 arba nuo 9-18 val.

Išsamesnė informacija - darbo pokalbio metu.

Jeigu esi kūrybingas, komunikabilus, pozityvus ir mėgsti improvizuoti, laukiame CV arba skambinkite 8 656 678 15

Atlyginimas

4-6 €/val. į rankas

UAB „Skonio perlai“

BOBA SPOT – atviras, draugiškas, modernus baras vaikams, paaugliams ir jų tėvams.
Jauki atmosfera ir kokybiški produktai.
Įvairių skonių, spalvų ir derinių burbulinės arbatos (Bubble Tea), itališki naminiai ledai, ledų kokteiliai, šerbetai, frapės, ledų ir šaldytų kremų desertai pateikiami su burnoje sproginėjančiais vaisių ir tapijokos perlais.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „Skonio perlai“
22
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2022 m.