Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VITROLAB"
More about company »

ADMINISTRATORIUI (-EI) - VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SPECIALISTUI (-EI)

Kaunas - UAB "VITROLAB"

Darbo pobūdis

Personalo dokumentų tvarkymas, ofiso administravimas
Korespondencijos valdymas
Darbas su CVP IS
Viešųjų pirkimų konkursų pateikimas
Sutarčių ruošimas pasirašymui

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas
Išmanyti dokumentų tvarkymą, rengimą ir įforminimą
Mokėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu
Būti pareigingam, darbščiam, pedantiškam, sugebėti bendrauti, gebėti dirbti komandoje
Pageidautina darbo patirtis viešųjų pirkimų organizavimo srityje

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą
Visas reikiamas priemones darbui atlikti
Konkurencingą atlyginimą
Neribotas galimybes tobulėti

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Vitrolab - moderni, antrepreneriška įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys laboratorinė medicina bei infekcijų kontrolė.
Informacija apie UAB "VITROLAB"
1191 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vaidas Jankauskis