Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Insuvia“

Administratorius (-ė) - apskaitininkas (-ė)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Insuvia“

Darbo pobūdis

Biuro administratoriaus (-ės) atsakomybės:
  • Biuro aprūpinimas kanceliarinėmis bei buities priemonėmis;
  • Įmonės dokumentų rengimas, administravimas ir archyvavimas;
  • Siuntų paruošimas, kurjerių iškvietimas;
  • Įmonės darbuotojų komandiruočių organizavimas, susijusių dokumentų tvarkymas ir apskaita;
  • Reprezentacinių išlaidų, darbuotojų išlaidų, kuro ataskaitų tvarkymas;
  • Biuro svečių priėmimas ir aptarnavimas;
  • Bendros biuro tvarkos užtikrinimas ir palaikymas;
  • Kita administracinė / organizacinė pagalba personalui;
  • Pagalba įmonės direktoriui, finansininkui, vyr. buhalteriui, personalo vadovui ir jų pavestų užduočių vykdymas.

Apskaitininko (-ės) atsakomybės:
  • Pagalba rengiant projektų finansines ataskaitas mėnesio uždarymui;
  • Pardavimų PVM sąskaitų faktūrų išrašymas;
  • Pirkimo sąskaitų faktūrų surinkimas ir kontrolė;
  • Apskaitos dokumentų tvarkymas ir administravimas, registravimas apskaitos programoje;
  • Banko mokėjimų formavimas, banko įplaukų ir išlaidų registravimas programoje;
  • Sąskaitų apmokėjimo terminų sekimas, pirkėjų skolų administravimas, suderinimo aktų išsiuntimas;
  • Ataskaitų teikimas vadovams.

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su buhalterinės apskaitos programa Microsoft Business Central (“NAV” / „Navision“) būtų privalumas;
  • Anglų k. mokėjimas;
  • Atsakingumas, atidumas detalėms;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje sparčiai augančioje įmonėje;
  • Draugišką darbo aplinką, modernų biurą Kauno centre;
  • Lanksčias darbo valandas ir galimybę dalinai dirbti iš namų;
  • Galimybę dirbti tiek pilnu, tiek ne pilnu etatu.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Insuvia, UAB yra farmacijos pramonei paslaugas teikianti įmonė, besispecializuojanti kompleksiniuose vaistų vystymo, saugumo, reguliacinių reikalų ir atitikties sprendimuose. Iš centrinės būstinės Kaune, Lietuvoje, įmonė bendradarbiauja su vienomis garsiausių tarptautinių farmacinių kompanijų ir teikia joms paslaugas Europos Sąjungos, Eurazijos, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos regionuose.
informacija apie UAB „Insuvia“
2619 €
Vid. atlyginimas bruto
(72% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.