Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Advokatų profesinė bendrija "CEE Attorneys"
More about company »

Administratorius (-ė) - apskaitininkas (-ė)

Vilnius - Advokatų profesinė bendrija "CEE Attorneys"

Darbo pobūdis

 Įvairūs organizaciniai bei biuro priežiūros darbai;
 Pagalba kontoros kolektyvui;
 Įmonės dokumentų ruošimas, administravimas, archyvavimas;
 Įmonės korespondencijos priėmimas/tvarkymas;
 Svečių priėmimas bei išlydėjimas;
 Sėkmingos biuro veiklos užtikrinimas;
 Pagalba su pirminiais buhalteriniais dokumentais.

Reikalavimai

 Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
 Darbo patirtis administravimo ir/ar apskaitos srityje būtų privalumas;
 Puikios anglų kalbos žinios tiek žodžiu, tiek raštu;
 Komunikabilumas, atsakingumas, atidumas, nuoseklumas, darbštumas;
 Vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos) būtų privalumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

CEE Attorneys – aštuonis biurus ir beveik 50 asocijuotų teisininkų Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Lietuvoje ir Rumunijoje turinti Centrinės ir Rytų Europos advokatų kontora.

Mūsų tikslas – veikti vieningai, besivadovaujant bendra filosofija, standartais ir politika, dirbant vienodu stiliumi visame regione. Mes intensyviai dalijamės pajėgomis ir žiniomis, kad teiktume aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Suprantame klientų poreikius plečiant veiklą įvairiose jurisdikcijose, įvertiname dramatišką tarptautinio verslo greitį. Dėl to užtikriname teisines paslaugas įveikdami kalbos ir kultūros skirtumus.