Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LMH Baltic“
More about company »

Administratorius (-ė) - apskaitininkas (-ė)

Vilnius - UAB „LMH Baltic“

Darbo pobūdis

Apskaitos dokumentų tvarkymas:
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Buhalterinių dokumentų apdorojimas „Klevas“ ir „Rivilė“ programose;
  • Bankinių operacijų tvarkymas ir jų kontrolė.

Personalo ir biuro administravimas:
  • Personalo dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Įmonės korespondencijos, skambučių ir kitos informacijos valdymas;
  • Sklandus biuro veiklos užtikrinimas ir priežiūra.

Komunikacija su suinteresuotomis šalimis:
  • Bendravimas su klientais ir partneriais;
  • Paslaugų tiekėjų priežiūra ir komunikacija su jais.

Reikalavimai

Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai bei raštvedybos žinios.
Panašaus darbo patirtis.
Aukštasis išsilavinimas.
Lietuvių ir anglų kalbu mokėjimas, rusų ir vokiečių kalbų žinios būtų privalumas.
Darbo su apskaitos programomis (pvz. Rivilė, Klevas) patirtis.

Gabumai ir asmeninės savybės:
  • Organizaciniai ir laiko valdymo įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas ir punktualumas;
  • Kruopštumas, atidumas.

Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
Profesionalią komandą, kuri yra įmonės sėkmės garantas, bei motyvuojančius įmonės vadovus.
Įmonės šventes, vakarėlius bei draugišką atmosferą.

UAB "LMH BALTIC" krovinių gabenimo tarptautiniais ir vidaus maršrutais įmonė įkurta 2006 metais, kuri sėkmingai gabena krovinius vidurio Europos ir Baltijos šalyse.
Veikla – krovinių gabenimas tarptautiniais ir vidaus maršrutais.
Tikslas – teikti kokybiškas krovinių pervežimo paslaugas, įsigilinti į kliento poreikius bei greitai reaguoti į rinkos pokyčius.
Klientai – įvairių Europos valstybių didžiausios ekspedijavimo kompanijos, gamintojai ir įvairios smulkesnės transporto/ekspedijavimo įmonės.
Įmonės transportas – VOLVO vilkikai, atitinkantys EURO-5 standartus.
Informacija apie UAB „LMH Baltic“
776 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 655 €
25% uždirba 655-719 €
25% uždirba 719-743 €
25% uždirba nuo 743 €
Vadovas: Berta Kairytė-Važgienė