Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „LMH Baltic“

Apskaitininkas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LMH Baltic“

Darbo pobūdis

Apskaitos dokumentų tvarkymas:
  • Reisų ataskaitų pildymas;
  • Sąskaitų klientams išrašymas ir siuntimas;
  • Kiti smulkesni apskaitos darbai.

Darbo vietos adresas: J. Tiškevičiaus g. 72, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

Darbo kompiuteriu įgūdžiai dirbant su "Word" ir „Excel“ programomis.
Gabumai ir asmeninės savybės:
  • Kruopštumas ir atidumas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas ir punktualumas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
Profesionalią komandą, kuri yra įmonės sėkmės garantas, bei motyvuojančius įmonės vadovus.
Įmonės šventes bei draugišką atmosferą.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB "LMH BALTIC" krovinių gabenimo tarptautiniais ir vidaus maršrutais įmonė įkurta 2006 metais, kuri jau 17 metų sėkmingai gabena krovinius vidurio Europos ir Baltijos šalyse.
Veikla – krovinių gabenimas tarptautiniais ir vidaus maršrutais.
Tikslas – teikti kokybiškas krovinių gabenimo paslaugas, įsigilinti į kliento poreikius bei greitai reaguoti į rinkos pokyčius.
Klientai – įvairių Europos valstybių didžiausios ekspedijavimo kompanijos, gamintojai ir įvairios smulkesnės transporto/ekspedijavimo įmonės.
Įmonės transportas – “VOLVO” vilkikai, atitinkantys EURO 6 standartus.
informacija apie UAB „LMH Baltic“
1375 €
Vid. atlyginimas bruto
33
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1277 €
25% uždirba 1277-1440 €
25% uždirba nuo 1440 €