Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nowadays Technologies“

Administratorius (-ė) – asistentas (-ė) / duomenų analitikas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nowadays Technologies“

Darbo pobūdis

  • Administraciniai biuro darbai
  • Komunikacija su įmonės darbuotojais, gaunamos informacijos apibendrinimas ir skleidimas įmonės viduje
  • Bendravimas su klientais, tiekėjais, užklausimų ir užsakymų priėmimas bei jų vykdymo kontrolė, klientų duomenų bazės vedimas
  • Sutarčių sudarymas, koregavimas, vykdymo kontrolė
  • Suvestinių, kainininkų ruošimas
  • Prekybinių ir logistikos duomenų analizė
  • Duomenų rinkimas, sisteminimas, apdorojimas verslo valdymo programoje (ERP), jų analizė
  • Įvairių ataskaitų, planų rengimas (savaitinių, mėnesinių, metinių)
  • Produkcijos ir įmonės prezentacijų / pristatymų ruošimas
  • Techninės informacijos leidiniams ruošimas
  • Renginių (konferencijos, parodos) planavimas, organizavimas.
  • Internetinės svetainės atnaujinimo darbų valdymas ir administravimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (administravimas, komunikacijos, marketingas, statistika, vadyba)
  • Administracinio darbo patirtis
  • Darbo patirtis duomenų apskaitos / analizavimo srityje
  • Puikūs darbo su MS Office įgūdžiai, išskirtiniai darbo su MS Excel gebėjimai
  • Darbo patirtis verslo valdymo programomis
  • Puikios anglų kalbos žinios (rusų kalba – privalumas).
  • Analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos ir duomenų srautus įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, organizaciniai sugebėjimai, loginis mąstymas, iniciatyvumas, imlumas, atsakingumas, savarankiškumas, pasitikėjimas savimi.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Tarptautinė, aktyviai auganti inžinerijos kompanija, gaminanti aukštos technologijos gaminius iš kompozitinių medžiagų
informacija apie UAB „Nowadays Technologies“
1935 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.