Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dantų technikos laboratorija Denticija“

ADMINISTRATORIUS/Ė DANTŲ TECHNIKOS LABORATORIJOJE

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dantų technikos laboratorija Denticija“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:
  • užsakymų registravimas ir skirstymas buhalterinėje programoje Rivilė.
  • Darbų atlikimo terminų sekimas bei kontrolė.
  • Užsakymų išvežimo laikų organizavimas: laboratorijos kurjerio, DPD ir kt.
  • Laboratorijoje atliekamų darbų kokybės kontrolė, protokolų sudarymas ir specialsitų krūvio sekimas.
  • Kiti einamieji darbai.

Reikalavimai

  • Esate atsakingas, organizuotas, kruopštus, komunikabilus, atviras naujovėms
  • Patirtis dirbant su Rivile programa – didelis privalumas
  • Rusų, anglų kalbų mokėjimas privalumas
  • turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

UAB „Dantų technikos laboratorija Denticija“ - dantų protezų gamybos lyderė, subūrusi kvalifikuotų, savo sritį išmanančių dantų technikų komandą. Dirbdami su moderniausia įranga ir geriausiomis medžiagomis, garantuojame dantų protezų kokybę ir ilgaamžiškumą. Gaminame visų rūšių dantų protezus, o laboratorijoje dirbantys specialistai nuolatos tobulina savo žinias, lavina įgūdžius įvairiuose seminaruose ir kursuose Lietuvoje bei užsienyje.
informacija apie UAB „Dantų technikos laboratorija Denticija“
2731 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 950 €
25% uždirba 950-1756 €
25% uždirba 1756-3030 €
25% uždirba nuo 3030 €