Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SOLOTRANSA"
More about company »

Administratorius (-ė)

Kaunas - UAB "SOLOTRANSA"

Darbo pobūdis

Atsakingas už personalo apskaitą: priėmimo, atleidimo į darbą dokumentų tvarkymas, darbo laiko apskaitos vedimas, asmens bylos tvarkymas. Sutarčių sudarymas, įsakymų, įgaliojimų ir kt. dokumentų paruošimas. Atsakingas už kokybės valdymo sistemą ISO901:2015 ir GMP+B4. Korespondencijos priėmimas, išsiuntimas. Kt. įmonės dokumentų sukėlimas į programą ir administravimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas. Kompiuterinis raštingumas. Anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu), rusų kalbos žinios. Geri bendravimo įgūdžiai. Atidumas, kruopštumas.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos kėlimo galimybes, visas reikalingas darbo priemones.

Pradėjusi savo veiklą 2001 m., UAB „Solotransa“ nuolat tobulėja ir plečiasi. Mūsų veiklos sritis – tarptautiniai krovinių pervežimai. Gabename krovinius visais įmanomais maršrutais bei būdais: sausumoje pervežame krovininiais automobiliais ir organizuojame krovinių pervežimą geležinkeliu, jūra ir lėktuvais.
„Solotransa“ – tai moderni įmonė, turinti profesionalius aukštos kvalifikacijos darbuotojus ir logistikos ekspertus.
„Solotransa“ yra Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA tikroji narė.
Informacija apie UAB "SOLOTRANSA"
101
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūras Rutkauskas