Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Insanta“

Administratorius (ė)

1000-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Insanta“

Darbo pobūdis

Būsi atsakingas (-a) už:
  • biuro veiklos administravimą;
  • darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pridavimą buhalterijai;
  • darbuotojų motyvavimą;
  • darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis;
  • darbuotojų paiešką;
  • objektų kokybės priežiūrą;
  • vadovo paskirtų užduočių vykdymą.

Reikalavimai darbuotojui

Iš tavęs tikimės:
  • esi bent metus dirbęs (-usi) administratoriaus (ės) darbą;
  • turi patirties dokumentų valdyme ir personalo apskaitos dokumentų tvarkyme;
  • įgyto aukštojo išsilavinimo diplomo;
  • turi puikias lietuvių ir rusų k. žinias ;
  • naudojiesi MS Office programomis;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą B kategorijos.

Įmonė siūlo

  • Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų;
  • Įdomų ir dinamišką darbą bei gerą atmosferą sparčiai augančioje įmonėje;
  • Lanksčias darbo sąlygas;
  • Pozityvią ir į tikslą orientuotą komandą.

Atlyginimas

1000-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

North Clarity“ - biurų švara ir higiena visoje Lietuvoje besirūpinančių specialistų komanda. Įmonė atlieka aukštos kokybės kasdienius valymo darbus bei suteikia specialias aukštalipių profesionalų paslaugas.
informacija apie UAB „Insanta“
2075 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1699 €
25% uždirba 1699-2095 €
25% uždirba 2095-2367 €
25% uždirba nuo 2367 €