Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“
More about company »

ADMINISTRATORIUS (-Ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

  • Svečių priėmimas;
  • Korespondencijos administravimas;
  • Lėktuvų ir keltų bilietų užsakymas;
  • Darbo skelbimų ruošimas ir talpinimas;
  • Raštų ruošimas;
  • Kanceliarinių prekių užsakymas visam ofisui;
  • Pagalba administracijos darbuotojams.

Reikalavimai

  • PATIRTIS administravimo srityje;
  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos administravimo arba
personalo srityje būtų privalumas);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas;
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
  • Nebijantis iššūkių, energingas;
  • Norintis dirbti ir uždirbti.

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą norinčiam tobulėti žmogui;
  • Visas priemones ir sąlygas kūrybingam darbui;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą sutartą darbo užmokestį.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: .
Personalo sk. Vilniuje tel.: svetainės:

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Norvegijoje,Japonijoje ir kt. šalyse.