Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „KADUCĖJUS“
More about company »

ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Nuo 700 Eur
Klaipėda - UAB „KADUCĖJUS“

Darbo pobūdis

  • Dokumentų administravimas ir archyvavimas;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Raštų rašymas, atsakymas į laiškus;
  • Pagalbiniai apskaitos darbai;
  • Biuro aprūpinimas visomis reikalingomis priemonėmis;
  • Saugos ir sveikatos reikalavimų kontrolė;
  • Pirminis filtras darbuotojų paieškai;

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Anglų/rusų kalbos žinios;
  • Raštvedybos žinios ("aklasis rašymas");
  • Gebėti planuoti darbus ir laiką;
  • Gebėti dirbti greitais darbo tempais;
  • Gebėti rišliai ir aiškiai pristatyti informaciją;

Mes jums siūlome

  • Prisidėti prie organizacijos tobulėjimo įgyvendinant savo idėjas;
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Įdomų, atsakingą darbą patikimoje transporto kompanijoje;
  • Geras darbo sąlygas bei draugišką kolektyvą;

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius

Kaducėjus - ambicinga, veržli tarptautinė transporto kompanija. Kurios veiklą sudaro konteinerių, automobilių bei smulkių siuntų pervežimai Lietuvoje ir Europoje, o taip pat ir sandėliavimo, distribucijos bei ekspedicijos paslaugos.

Prisijungęs prie Kaducėjus Group komandos, Tu kartu padėsi mums tobulėti, eiti į priekį ir kurti įmonę, kurioje gera dirbti.

Ateik ir prisijunk prie mūsų!
Informacija apie UAB „Kaducėjus“
790 €
Vid. atlyginimas bruto
155
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 640 €
25% uždirba 640-800 €
25% uždirba 800-918 €
25% uždirba nuo 918 €
Vadovas: MANTAS BRAZDEIKIS