Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Golf Development“
More about company »

Administratorius (-ė)/Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)

Vilnius - UAB „Golf Development“

Darbo pobūdis

Ieškome naujo komandos nario, kuris norėtų įgyti patirties ir pradėti karjerą jaunatviškame ir profesionaliame kolektyve.
Naujasis administratorius slenkančiu grafiku dirbs Klubo administratorių komandoje, rūpinsis maloniu, greitu ir kokybišku golfo klubo svečių ir narių aptarnavimu, golfo prekių pardavimu, prisidės prie turnyrų organizavimo bei bendro svetingos tvarkos užtikrinimo.

Darbo aprašymas:
  • Klubo svečių (klientų) aptarnavimas
  • Golfo prekių ir paslaugų pardavimas
  • Pirminių dokumentų tvarkymas
  • Darbas su kasos aparatu
  • Pasiūlymų golfo klubo administravimo centro veiklai gerinti teikimas ir įgyvendinimas
  • Golfo turnyrų organizavimas

Reikalavimai

  • Noras dirbti išskirtinių paslaugų srityje
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai
  • Stiprus pareigos jausmas ir paslaugumas
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anglų kalbos mokėjimas
  • Rusų kalbos žinios – privalumas
  • Automobilis ir vairuotojo pažymėjimas
  • Pozityvumas ir šypsena

Mes jums siūlome

  • Darbo kontraktą terminuotam laikotarpiui su galimybe jį pratęsti
  • Darbą (slenkančiu grafiku) ir bendravimą su išskirtiniais, įdomiais žmonėmis
  • Jaukią darbo aplinką gamtos apsuptyje
  • Galimybę susipažinti su visame pasaulyje populiariu golfo žaidimu.

EUROPOS CENTRO GOLFO KLUBAS (UAB "Golf Development") – vienas iš didžiausių ir labiausiai lankomų golfo klubų Lietuvoje, įsikūręs vos 25 min. kelio nuo Vilniaus centro.
Informacija apie UAB „Golf Development“
964 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Mindaugas Glinskis