Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

administratorius(-ė) - maketuotojas(-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • įmonės skambučių srauto valdymas;
  • klientų registracija ir informacijos suteikimas;
  • internetinės ir kitos įmonės reklamos priežiūra, tvarkymas, maketavimas ir t.t.;
  • mokymų metu atliktų darbų fotografavimas;
  • nuotraukų koregavimas (Photoshop);
  • darbo medžiagų užsakymai, likučių apskaita;
  • biuro aprūpinimas kanceliarinėmis, buitinėmis ir darbinėmis priemonėmis;
  • kitos vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • kruopštumas, sąžiningumas, atsakingumas;
  • geri kompiuteriniai ir raštvedybos įgūdžiai;
  • geri Adobe Photoshop, Corel Draw ar kitų maketavimo programų įgūdžiai;
  • kūrybiškumas, stiliaus supratimas.

Privalumai:
  • fotografijos pagrindai;
  • anglų, rusų ir kitos kalbos;
  • domėjimasis grožio sritimis - manikiūras, makiažas ir t.t.;
  • automobilis, vairavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • draugišką, kūrybingą, tobulėjimo siekiantį kolektyvą;
  • tobulėjimo galimybes - kursai, mokymai, įmonės asmeninė patirtis;
  • teisingą požiūrį į darbuotoją;
  • lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

300–400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Egidijos nagų studija"

UAB "Egidijos nagų studija" jau virš 10 metų žinoma, kaip stipriausia manikiūro meistrų ugdymo įmonė Lietuvoje. Be pagrindinės mokyklos Kaune, įmonė taip pat vykdo išvažiuojamuosius seminarus ir kursus į kitus Lietuvos ir užsienio miestus. Ruošiami specialistai grožio salonams, individualiam darbui, tarptautiniams konkursams.