Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Repalė"
More about company »

ADMINISTRATORIUS(-Ė) pabėgimo kambariui

Vilnius - UAB "Repalė"

Darbo pobūdis

“Insight Out” pabėgimo kambariai - tai besivystanti laisvalaikio pramoga, kai grupė žmonių per vieną valandą turi rasti sprendimą, kaip išeiti iš užrakinto kambario.
Mūsų jaunai ir draugiškai komandai reikalingas žmogus, kuris :
1. Pasitiktų žaidėjus, bendrautų su jais prieš ir po žaidimo;
2. Padėtų žaidėjams patarimais žaidimo metu;
3. Ruoštų kambarius sekantiems žaidimams;
4. Vystytojų ir plėtotų mūsų socialinius tinklus;
5. Padėtų marketingo reikalais;
6. Atsakinėtų į skambučius ir elektroninius laiškus;
7. Rūpintųsi tvarka ir švara.
Darbo laikas nuo 12:00 iki 22:00, 3 kartus į savaitę. Viena iš savaitgalio dienų būna laisvadienis.

Reikalavimai

1. Lietuvių kalba – gimtoji, anglų kalba – l.gerai. Pageidautina mokėti rusų kalbą.
2. Atsakingumas ir kruopštumas.
3. Komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje.
4. Gebėjimas trumpai ir aiškiai pateikti informaciją.
5. Kompiuterinis raštingumas.
6. Darbo patirtis nebūtina.

Mes jums siūlome

laiku mokamą atlyginimą ir papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
darbą jaunatviškame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

"Insight Out" pabėgimo kambariai