Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Clinicus Klaipėda“
More about company »

ADMINISTRATORIUS (-Ė) – PACIENTŲ KURATORIUS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Clinicus Klaipėda“

Darbo pobūdis

“Clinicus Klaipėda” – novatoriška, sparčiai auganti estetinės ir gydomosios medicinos klinika Klaipėdoje ieško komandos pastiprinimo. Jei esi organizuotas (-a), gebi preciziškai planuoti laiką, kasdienybės smulkmenos neišmuša Tavęs iš vėžių, moki sklandžiai perteikti informaciją raštu bei žodžiu, aplinkiniai Tave apibūdina kaip energingą, bet kartu ir nuoseklią asmenybę – ši darbo vieta nuostabioje klinikoje gali būti Tavo tramplinas į sėkmingą karjerą ir savęs tobulinimą.

Darbo pobūdis:
  • Pacientų sutikimas, nukreipimas
  • Informacijos klientams teikimas telefonu, el.paštu bei žodžiu
  • Darbo grafikų planavimas
  • Biuro priežiūra
  • Dokumentų pildymas, ruošimas, archyvavimas
  • Darbo priemonių užsakymas
  • Darbas kasos aparatu
  • Klientų duomenų valdymo sistemos (crm) pildymas

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
  • Turi administracinio darbo patirties ir/arba spinduliuoji noru bei kompetencija tokį darbą dirbti
  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą
  • Taisyklingai kalbi bei rašai lietuviškai
  • Moki anglų kalbą
  • Pasižymi laiko planavimo įgudžiais ir nemėgsti vėluoti
  • Moki dirbti kompiuteriu (word, excell, outlook ir kt. pagrindinėmis programomis)
  • Esi mandagus (-i), atidus (-i), greitai orientuojiesi besikeičiant aplinkybėms, esi empatiškas (-a)
  • Gebi dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Turi išlavintą estetikos pojūtį

Privalumai:
  • Sklandi rusų kalba (raštu ir žodžiu)
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Raštvedybos ir kitų tobulinomosi kursų pažymėjimai
  • Rekomendacijos

Mes jums siūlome

  • Visos socialinės garantijos
  • Tobulinimosi ir karjeros galimybės
  • Galimybė dirbti lanksčiu darbo grafiku
  • Darbo vieta išskirtiniame rekonstruotame kultūros paveldo pastate pačiame Klaipėdos centre
  • Atlyginimas nuo 700 eur/mėn. „į rankas“

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB „Clinicus Klaipėda“ – privati medicinos įstaiga Klaipėdoje, specializuojasi plastinės chirurgijos, dermatologijos, LOR, ir kt. sveikatos bei grožio puoselėjimo srityse.
Informacija apie UAB „Clinicus Klaipėda“
1317 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Agnė Bagdonė