Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PKC Group Lithuania“

Administratorius (-ė)

909-1212 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „PKC Group Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Informuoti įmonės vadovą apie gautus pranešimus;
  • Priminti įmonės vadovui būtinus darbus, rengiamus pasitarimus;
  • Kviesti dalyvius į posėdžius, pasitarimus, esant reikalui juos registruoti;
  • Registruoti lankytojus, paskirti jiems pokalbio laiką su įmonės vadovu;
  • Organizuoti įmonės svečių priėmimą, esant reikalui maitinimą, apgyvendinimą bei transportą;
  • Organizuoti komandiruotes;
  • Rengti ir įforminti dokumentus pagal Dokumentų rengimo ir įforminimo bei Raštvedybos taisykles. To paties reikalauti ir iš įmonės darbuotojų;
  • Nuolat sekti raštvedybos taisyklių pakeitimus ir supažindinti darbuotojus su esamais pakeitimais;
  • Generalinio direktoriaus pavedimu dalyvauti darbo grupių darbe, prižiūrėti, kad būtų laiku atliekami direktoriaus pavesti darbai;
  • Rengti įsakymus, jų projektus, derinti juos su įmonės darbuotojais, teikti juos generaliniam direktoriui;
  • Tinkamai saugoti įmonės antspaudą;
  • Atsakyti į lankytojų klausimus, priimti bei perduoti informaciją telefonu, elektroniniu paštu;
  • Registruoti gaunamus ir siunčiamus raštus, generalinio direktoriaus įsakymus;
  • Teikti pagalbą darbuotojams veiklos dokumentavimo klausimais;
  • Rūpintis įmonės kanceliarinių prekių užsakymais, užtikrinti organizacinės technikos veikimą;
  • Mokytis, tobulintis, gilinti žinias bei kelti savo kvalifikaciją;

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Įmonės darbo organizavimo tvarka, tvarkomosios dokumentacijos sistema;
  • Raštvedybos taisyklės, kalbos kultūros normos, išmanyti profesinės etikos bei tarnybinio protokolo reikalavimus;
  • Mokėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • Mokėti analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti apibendrinimus bei išvadas, sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Anglų kalba privaloma;
  • Rusų kalba būtų kaip privalumas

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą sėkmingoje tarptautinėje įmonėje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;

Atlyginimas

909-1212 €/mėn. neatskaičius mokesčių

PKC Group Lithuania UAB plečia savo veiklą Panevėžyje ir šiuo metu kviečia prisijungti prie komandos naujus narius!

Siųsdami savo CV Jūs išreiškiate savo sutikimą, kad PKC Group Lithuania įmonė tvarkytų Jūsų asmens duomenis dėl Jūsų įsidarbinimo galimybių. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti ir/arba paprašyti ištrinti jūsų pateiktus asmeninius duomenis.
informacija apie UAB „PKC Group Lithuania“
1329 €
Vid. atlyginimas bruto
1484
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1041 €
25% uždirba 1041-1180 €
25% uždirba 1180-1436 €
25% uždirba nuo 1436 €