Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic asset management“
More about company »

Administratorius (-ė) - pardavimų vadovo asistentas (-ė)

800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic asset management“

Darbo pobūdis

  • Raštvedybos organizavimas, dokumentų apipavidalinimas ir apdorojimas;
  • Įmonės dokumentacijos tvarkymas (raštų, užklausimų, pretenzijų ir pan.) rengimas ir teikimas, sutarčių registracija bei talpinimas serveryje;
  • Įvairios informacijos paieška bei sisteminimas, ataskaitų rengimas;
  • Pagalbiniai apskaitos darbai (duomenų administravimas);
  • Biuro veiklos ir tvarkos, bendrųjų personalo reikalų administravimas;
  • Svečių priėmimas ir koordinavimas, bendravimas su įmonės klientais;
  • Kanceliarinių bei maisto prekių užsakymas, pirkimas, koordinavimas;
  • Korespondencijos tvarkymas;
  • Geros atmosferos biure palaikymas;
  • Asistavimas pardavimų vadovei bei jos pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Taisyklingas lietuvių kalbos raštingumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Windows, MS Office);
  • Raštvedybos žinios;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Puikūs planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimai;
  • Puikus verslo etiketo ir protokolo išmanymas;
  • Organizuotumas ir iniciatyvumas;
  • Greita orientacija;
  • Punktualumas, paslaugumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Dėmesingumas reikšmingoms smulkmenoms.

Mes jums siūlome

  • Siūlome galimybę pakelti savo kompetenciją ir sugebėjimus dirbant su mūsų patyrusia profesionalų komanda;
  • Jauną ir ambicingą kolektyvą, kuris automatiškai garantuoja gerą atmosferą darbo vietoje;
  • Darbo vietą miesto centre ant Tauro kalno prestižiniame verslo centre su terasa ant stogo. Esant norui, galima dirbti ir gamtoje :)

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas

Baltic Asset Management yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narė, išskirtinių nekilnojamojo turto projektų valdymo ir plėtojimo kompanija.
Gerovę kuriame ne tik kompanijos vystomiems projektams, bet ir juos supančiai aplinkai. Jau įgyvendinti projektai ir sugrįžtantys klientai - įrodymas, kad siekiame plėtoti išskirtinius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybinius reikalavimus bei kurti ilgalaikę pridėtinę vertę savo klientams.

Susipažinkite su mumis ir mūsų projektais plačiau:
informacija apie UAB „Baltic asset management“
1258 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 720 €
25% uždirba 720-968 €
25% uždirba 968-1577 €
25% uždirba nuo 1577 €