Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ATEA grupė
More about company »

ADMINISTRATORIUS (-Ė) - PASLAUGŲ AKTYVAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - ATEA grupė

Darbo pobūdis

  • įmonės teikimų paslaugų aktyvavimas, stabdymas, modifikavimas ir apmokestinimas;
  • tipinių sutarčių ir jų priedų ruošimas;
  • glaudus bendradarbiavimas su kolegomis dėl dokumentų savalaikio ruošimo bei duomenų pateikimo;
  • įprasti biuro funkcionavimą užtikrinantys darbai (korespondencijos tvarkymas, svečių sutikimas, kanceliarinių ir kitų prekių užsakymas);
  • pirminės buhalterinės apskaitos vedimas (sąskaitų pajamavimas);

Reikalavimai

  • aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas (gali būti baigiamųjų kursų studentas);
  • puikios lietuvių bei geros rusų kalbų žinios;
  • sugebėjimas apdoroti bei sisteminti informaciją;
  • kruopštumas ir atidumas.

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą vienoje pirmaujančių IT bendrovių Lietuvoje;
  • motyvacinę sistemą;
  • puikią darbo aplinką jauname, kvalifikuotame ir ypatingai draugiškame kolektyve.
ATEA grupė

ATEA grupė

Baltnetos komunikacijos – ATEA įmonių grupei priklausanti įmonė, kuri yra didžiausia debesų kompiuterijos paslaugų tiekėja Baltijos šalyse bei viena iš informacinių technologijų ir duomenų perdavimo sprendimų rinkos lyderių Lietuvoje. Kompanijos valdomi duomenų centrai leidžia Lietuvos ir užsienio klientams pasiūlyti platų paslaugų spektrą – nuo interneto vardo iki aukšto patikimumo sistemų klasterio – kuris patenkins kiekvienos įmonės duomenų valdymo ir saugojimo poreikius. Be debesų kompiuterijos „Baltneta“ siūlo ir kitus duomenų centrų, interneto ir duomenų perdavimo, IT priežiūros bei telefonijos sprendimus, skirtus šiuolaikiniam verslui.