Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“

ADMINISTRATORIUS (-Ė) / PERSONALO ATRANKOS VADYBININKAS (-Ė)

1000-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • Esi komunikabilus (-i), iniciatyvus(-i) ir nori savo karjerą pradėti personalo srityje? Kiekvieną iššūkį paverti galimybe tobulėti? Kelių skirtingų užduočių atlikimas vienu metu - dažna tavo veikla? Nori save išbandyti vienos didžiausių mažmeninės prekybos įmonių Personalo departamente?
  • Mes tikimės, kad:
  • pasirūpinsi kolegoms reikalingų darbo priemonių užsakymu;
  • būsi paslaugus (-i) tau skambinantiems išoriniams interesantams ir kolektyvo kolegoms;
  • gebėsi pakonsultuoti į tave telefonu besikreipiančius kandidatus apie darbo galimybes mūsų įmonėje;
  • laiku surinksi ir perduosi reikiamą ofiso dokumentaciją (sutartis, laiškus ir pan.);
  • pasirūpinsi, kad kandidatai sužinotų apie laisvas darbo vietas, sukeldamas (-a) ir atnaujindamas (-a) darbo skelbimus;
  • iniciatyviai organizuosi mažas šventes bei puoselėsi naujas ir esamas tradicijas;
  • aktyviai įsitrauksi į kitus atrankų komandos kasdieninius darbus;
  • galėsi dirbti tiek ofise, tiek iš namų (dalinis nuotolinis darbas karantino laikotarpiu).

Reikalavimai

  • Norime, kad tu:
  • matytum save personalo administravimo ir atrankų srityje;
  • turėtum aukštesnįjį ar aukštąjį išsilavinimą;
  • mėgtum bendrauti telefonu ir pažinti naujus žmones;
  • turėtum noro augti ir tobulėti dinamiškoje darbinėje aplinkoje;
  • imtumeisi iniciatyvos pozityvios vidinės kolektyvo kultūros puoselėjime;
  • sugebėtum dirbti tiek komandoje, tiek ir savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Mes siūlome:
  • draugišką, pozityvią ir vieningą komandą;
  • apmokymą ir nuoseklų įvedimą į darbus (ypač pirmomis savaitėmis);
  • kolegių žinias ir pagalbą profesiniam augimui ir tobulėjimui;
  • papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio);
  • įdomias ir dinamiškas užduotis, kurios skatins plėsti ir auginti kompetencijas.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
informacija apie UAB „MAXIMA LT“
1051 €
Vid. atlyginimas bruto
13167
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 791 €
25% uždirba 791-895 €
25% uždirba 895-1103 €
25% uždirba nuo 1103 €