Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Globalita“
More about company »

Administratorius (-ė)/ Personalo vadybininkas (-ė)

500-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Globalita“

Darbo pobūdis

Darbas su valstybinėmis institucijomis;
Įmonės procesų įšmanymas bei informacijos srautų paskirstymas;
Darbuotojų įdarbinimas/ atleidimas;
Komandiruojamų darbuotojų dokumentų ruošimas;
Darbas su kelionių agentūromis;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Užsienio kalbų žinios: anglų, rusų;
Gebėjimas dirbti su personalu;
Kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas valdyti įmonės procesus;
Puikūs raštvedybos įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą;
Karjeros galimybes;
Darbą šiuolaikiškame, jaunatviškame kolektyve;
Profesinius mokymus reikalingus kompetencijos kėlimui.

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. į rankas

UAB Globalita - tai jauna, moderni ir dinamiška įmonė teikianti pastolių montavimo ir techninio izoliavimo paslaugas visoje Europoje. Mūsų kaip įmonės tikslas yra užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, tam mes kuriame stiprią organizacinę kultūrą.