cv.lt atrankos

Administratorius (-ė) - personalo vadybininkas (-ė)

1200-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - cv.lt atrankos

Darbo pobūdis

  • dokumentų ir korespondencijos tvarkymas;
  • bendravimas su lankytojais ir partneriais;
  • pagalba ofiso darbuotojams;
  • biuro veiklos organizavimas;
  • pirminių personalo dokumentų paruošimas;
  • įsakymų ir kitų įmonės dokumentų rengimas;
  • įmonės tradicijų puoselėjimas, įmonės renginių bei švenčių organizavimas;
  • personalo valdymo tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • puikios anglų kalbos žinios;
  • darbas su kompiuteriu - raštvedyba, personalo dokumentų tvarkymas;
  • bent 1 metų panašaus darbo patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • automobilį;
  • visas sąlygas profesiniams tikslams pasiekti;
  • pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis atlyginimas priklausys nuo turimų įgūdžių bei kompetencijų.

UAB „Vilandra“ – didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė, dirbanti daugiau nei 27 metus su puikiai pasaulyje žinomais plataus vartojimo prekių ženklais tokiais kaip Haribo, Johnson & Johnson, Vileda ir kt.