Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Miltinis"
More about company »

Administratorius (-ė) - picų kepėjo padėjėjas (-a)

Nuo 650 Eur
Vilnius - UAB "Miltinis"

Darbo pobūdis

  • darbas su kasos aparatu, klientų aptarnavimas , užsakymų telefonu priėmimas;
  • kavos virimas, pagalba ruošiant žaliavas picoms ir kitiems patiekalams.
  • geros nuotaikos, švaros ir tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

  • tikrai mylėti darbą virtuvėje ir išmanyti higienos normas, gebėti dirbti komandoje;
  • būti tvarkingam, sąžiningam, atsakingam ir visad su puikia nuotaika;
  • patirtis būtų privalumas, bet ne būtinybė - apmokysime.

Mes jums siūlome

  • patrauklų ir laiku mokamą atlyginimą, priedus už puikius darbo rezultatus bei lojalumą įmonei;
  • nemokamą maitinimą darbo metu;
  • galimybę kompensuoti kelionės išlaidas į darbą/ iš darbo;
  • pamaininį darbą pilnu etatu ambicingame kolektyve;
  • galimybę tobulėti, karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

2016 metais įsikūrusi ir labai sėkmingai veikianti picerija už PC 'BIG', šalia Orange ofiso (PC 'IKI Bendoriai") plečia savo veiklą ir ieško komandos pastiprinimo. Labai patogus susisiekimas nuo miesto tiek su viešuoju, tiek su asmeniniu transportu. Dirbame su aukščiausios rūšies ir tik suTIKRAIS produktais, todėl mūsų klientai yra labai išprusę, turintintys subtilų humoro jausmą, draugiški, pilni pozityvo žmonės.
Informacija apie UAB "Miltinis"
6
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Pernaravičius