Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pharmanet“
More about company »

Administratorius (-ė) privačioje klinikoje

Vilnius - UAB „Pharmanet“

Darbo pobūdis

  • Klinikos pacientų ir svečių priėmimas;
  • pacientų registracija ir aptarnavimas;
  • informacijos teikimas klinikos klientams bei paslaugų pristatymas;
  • piniginių operacijų vykdymas, sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai

  • Administracinio darbo patirtis;
  • darbo patirtis klinikoje - didelis privalumas;
  • komunikabilumas ir paslaugumas;
  • kruopštumas ir atsakingumas;
  • pozityvumas ir greita orientacija;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • geri raštvedybos įgūdžiai;
  • geros rusų kalbos žinios (nuo B2 lygio), anglų kalba - didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • visas darbui reikalingas priemones bei patogią darbo vietą;
  • lankstų pamaininį darbo grafiką.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

„Pharmanet“ teikia aukšto lygio paslaugas personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo srityje. Tai – tarptautinė kompanija, savo veiklą vykdanti Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. „Pharmanet“ į tarptautinę personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo bendrovę išaugo iš farmacijos rinkos, o per pastaruosius metus sėkmingai integravosi ir į kitas darbo rinkas.