Kauno šokio teatras „Aura“

Kultūrinės veiklos vadybininkė (-as)

1376 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Kauno šokio teatras „Aura“

Darbo pobūdis

  • Teatro pasirodymų ir renginių Lietuvoje organizavimas.
  • Kasininko funkcijų atlikimas, bilietų platinimas, bilietų ir renginių ataskaitų rengimas.
  • Teatro internetinio puslapio administravimas (WordPress).
  • Bendradarbiavimo su kitais kultūros sektoriais Lietuvoje vykdymas, rėmėjų paieška.
  • Teatro trupės koordinavimas, teatro gastrolių metu.
  • Tarptautinės šokėjų atrankos organizavimas, kontaktavimas su potencialiais kandidatais.
  • Ir kiti direktorės pavedimu paskirti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis renginių organizavimo, kultūros vadybos srityje, kultūros projektų koordinavime.
  • Puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas.
  • Patirtis ir žinios Lietuvos kultūros sferoje.
  • Kūrybinis raštingumas.
  • Strateginis bei analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje, novatoriškumas, verslumas, savarankiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatus.
  • Geri organizaciniai ir vadybiniai įgūdžiai, pozityvumas.
  • Lengvojo automobilio vairavimo įgūdžiai būtų privalumas.

Reikalingos kalbos: Lietuvių, anglų.
Kompiuteriniai įgūdžiai: Microsoft Office, WordPress, maketavimo programos privalumas.

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje komandoje, puikias darbo sąlygas, laiku mokamą atlyginimą, perspektyvą tobulėti ir gilinti žinias kultūros srityje, galimybę keliauti.

Atlyginimas

1376 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Kauno šokio teatras „Aura“ – pirmasis profesionalus šiuolaikinio šokio teatras Lietuvoje, tęsiantis ir vystantis Lietuvos šiuolaikinio šokio tradicijas, susietas Danutės Nasvytytės ir Kiros Daujotaitės vardais.

Teatro meno vadovė – choreografė, pedagogė Birutė Letukaitė.

Nuo 2014 m. šokio teatro “Aura” trupė - tarptautinė, kuriai šiuo metu priklauso profesionalūs šokėjai iš Belgijos, Brazilijos, Japonijos, JAV, Lietuvos, Norvegijos, P. Korėjos, Prancūzijos ir Škotijos.

„Aura“ dalyvavo daugelyje tarptautinių renginių, reprezentavo Lietuvos šiuolaikinį šokį 28 užsienio valstybėse (Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Graikijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje ir kitose), pasirodė apie 16o festivalių scenose.

“Auros“ kūrybinė veikla įvertinta virš 50 miesto, šalies ir tarptautiniais apdovanojimais, taip pat sulaukė puikių atsiliepimų šalies ir užsienio spaudoje.
Daugiau apie mus, mūsų spektaklius ir artėjančius renginius -
informacija apie Kauno šokio teatras „Aura“
1733 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
16